Број на оглас: 3581186
Објавен на: 30.06.2020, 19:21
1 / 1

Se izdava kompletno namesten stan na zelen pazar.

200 € Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
72 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ
Адреса:
Cano Pop Ristov,Zelen Pazar.

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno namesten stan vo strogiot centar na Kavadarci lokacija Cano Pop Ristov, Zelen Pazar.

Vo cenata od 200 eur za iznajmuvanje e vklucena smetkata za voda i kabelska televizija.