Број на оглас: 3581104
Објавен на: 30.05.2020, 07:59
1 / 12

SEAT LEON 1.9 TDI 2008 " PERFEKTEN "

1 € 4.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Maksimalno socuvano vozilo
Kompletno funkcionalna oprema
Motor 1.9 tdi najdobriot motor
Dizni, turbina, zamaec, prednica perfektni
Skoro novi gumi so alumin. felni
Kompleten servis izvrsen .
Proba i detalna proverka moze sekade
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON