Број на оглас: 3581031
Објавен на: 17.05.2020, 15:05
1 / 4

Opel Vectra 1.7d

600 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Vectra 1.7d
pali, vozi ispravna
istečena registracija
600€ so mal prostor za dogovor na lice mesto.
INFO SAMO NA OVOJ BROJ 077554791 Ile