Број на оглас: 3580716
Објавен на: 14.07.2020, 09:26
1 / 4

Stan pod kirija kosevi Kymanovo

1 € 140 €
Број на соби:
3
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
1985
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Tode Dumba

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Sloboden od 01.06.2020 god.

tel 076/209-752