Број на оглас: 3580446
Објавен на: 01.07.2020, 00:30
1 / 1

termo

3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


tero pecka 3.5kw CER so postolje
3000 denari
info na
076 200 727
076 700 727
JOCO BARAJTE NA OVOJ BROJ