Број на оглас: 3580444
Објавен на: 02.06.2020, 10:21
1 / 12

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO V8

30.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
257 kw / 349 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi A8 4.2 TDI Quattro V8 350HP
2011
248.000 km
Naj full oprema
Odlicna sostojba
Vozeno na otvoren pat dolgi relacii
Moze zamena so realni ponudi
Cena za zamena 30.000
Cena za kes po dogovor