Број на оглас: 3580387
Објавен на: 04.06.2020, 09:21
1 / 8

OPEL ZAFIRA

1.750 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ZAFIRA
MOTOR 2.0
NE E REGISTRIRANA
ODJAVENA SOBRAKANJA
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
7 SEDISTA