Број на оглас: 3580363
Објавен на: 31.05.2020, 22:19
1 / 12

Audi A8 3.0 tdi qvatro

11.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
171 kw / 232 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi a8 3.0 dizel qvatro 2008g
Voziloto e bez niedna mana se ispravno
Smeneti site 4 jastuzi novi
Novi letni gumi sega staveni
Servis na menjac, i golem servis na lanec
registriran do 12 mesec 2020g.
Moze zamena za pomala kola so vasa doplata