Број на оглас: 3580260
Објавен на: 28.05.2020, 15:49
1 / 1

Niva

3 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
6400 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata ima mnogu dobra lokacija so moznost za priklucok na voda i struja.obrabotlivo zemjishte dobra zemja za sekakva namena.od glavniot pat oddalecena e 250metri.cena 19000 evra.