Број на оглас: 3580157
Објавен на: 04.06.2020, 10:51
1 / 8

Bandasi so dobri gumi.5 x 112 15/195 65 15 ki

7.500 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Konplet 4 bandasi so gumi
Gumi 195 65 15 ki.
Bandasi 5 X 112 15
Tel. 078 411 320