Број на оглас: 3580077
Објавен на: 20.04.2021, 18:53
1 / 8

КУПУВАМ мотор 600-750 сс

3.333 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Останати марки
Вид:
Останато
Година:
2010
Модел:
Naked
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се бара


Купувам
,,naked" мотор
600-750 сс од 2009 г.
па нагоре
Предлози на порака
ДОЛНИОТ БРОЈ НЕ ВАЖИ