Број на оглас: 3579726
Објавен на: 01.06.2020, 19:52
1 / 1

Badijala samo 1000denari

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


sporetot e vo ispravna sostojba,
ima vidlivi grebanici zatoa se dava po ekstra cena od 1000den
raboti na trofazna struja