Број на оглас: 3579416
Објавен на: 27.05.2020, 00:57
1 / 2

Lokal do Policija

200 € Цената не е фиксна
Квадратура:
30 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava lokal pod kirija pogoden za kafeterija na Ul 18 Noemvri - do policiska stanica vo Gostivar.
070/251-052