Број на оглас: 3579384
Објавен на: 30.06.2020, 23:42
1 / 11

Audi A6 3.0 Tdi

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 3.0 Tdi
2007
Klimatronic
Greaci na sedista
Sline//
Recaro sedista
Servisirano
Registrirano so zelen karton
Moze zamena
📞078400635