Број на оглас: 3579325
Објавен на: 23.05.2020, 22:19
1 / 6

IPOD TOUCH 2 -8GB

700 МКД Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / МP3/4/5 плеери и iPod

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ipod touch 2. Екранот му е пукнат, но touch-от и екранот работат без никаков проблем.