Број на оглас: 3579143
Објавен на: 30.06.2020, 22:43
1 / 5

Honda DN-01 700cc

4.500 € Цената е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Туринг
Година:
2008
Модел:
DN 01
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Honda DN 01 700cc 2008 godina vo odlicna sostojba cena 4500eur BEZ ZAMENI 075259206