Број на оглас: 3579001
Објавен на: 30.05.2020, 17:53
1 / 10

BMW E46 320 TD 150KS 2002G MOZNA ZAMENA

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW E46 320 TD 150KS 2002G COMPAKT REGISTRIRANO 12.2020GOD MOZNA ZAMENA MOTOR MENUVAC EKSTRA I KAROSERIJA ISTO TAKA BEZ DOPOLNITELNI VLOZUVANJA