Број на оглас: 3578589
Објавен на: 28.05.2020, 18:09
1 / 6

Hyundai atos

1.250 € Цената не е фиксна 1.350 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Atos
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zacuvan napraven servis kmplet realni kilometri za pov.inf.na tel.077 654 957 goran nema klima