Број на оглас: 3578493
Објавен на: 01.07.2020, 00:55
1 / 2

IPHONE 7 PLUS 32GB

280 € Цената е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
IPHONE 7 PLUS 32 GB
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava

Cena 280 evra fiksno

Info na tel 070491511