Број на оглас: 3578423
Објавен на: 29.05.2020, 20:21
1 / 9

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

9.500 МКД
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Моински пат б.б Гевгелија (до бивша касарна)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 50м2 приземје.
Kомплетно e опремен со нов мебел и располага со дневен престој,кујна со кујнски прибор и елементи, и спална соба.Има сопствен паркинг со видео надзор.
Греењето е на струја со клима уред и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 9500 ден. месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јован 070218183