Број на оглас: 3578360
Објавен на: 14.07.2020, 09:45
1 / 10

Opel Vivaro 2.0.CDTI

5 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


proizvedeno 2007 dolga verzija 8+1
ne uvezuvano, kupeno vo makedonija.
realni 240 000 km
redovno odrzuvano i servsirano
vtor gazda ,mozi zamena za karavan ili saran.