Број на оглас: 3578281
Објавен на: 13.06.2021, 09:33
1 / 6

BMW 320 td E46 Compact

2.950 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava BMW 320 td E46
Odlicen motor 150ks na lacec
Menuvac 6brzini
Karoseriski odlicno
Napraven mal service
Zvonete na ovoj broj:
070700125
070700125
070700125