Број на оглас: 3578186
Објавен на: 16.09.2020, 20:54
1 / 1

Se prodava Kirby Avalir

1.700 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kirby Avalir so komplet sistem za perenje na tepisi. Kupeno e pred 3 godini 2500eu i koristeno e mnogu malku vo domasni uslovi. Moze i zamena za auto.