Број на оглас: 3578132
Објавен на: 09.07.2020, 14:28
1 / 10

AUDI A5 3.0TDI 239PS QUATTRO SPORTBACK -AUTOGENEVA-

16.500 €
Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
176 kw / 239 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.