Број на оглас: 3578070
Објавен на: 30.06.2020, 22:48
1 / 6

Mercedes-Benz c220 CDI W203

3.700 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
106 kw / 144 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes-Benz
Registriran do 27.08.2020
Od oprema poseduva :
-Elektricno podesuvanje na sedista i retrovizori
-Fabricko radio
-Komandi na volan
-Tempomat
-Dvozonska klima
-Elektrika na 4 stakla
-Halogenki
-Novi gumi