Број на оглас: 3577879
Објавен на: 26.09.2020, 08:59
1 / 1

Парцела за градба

45 € Цената не е фиксна
Квадратура:
532 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава парцела за градба од 532 м2 на ул. Буковски мост Битола инфо на 072 211 868 Никола