Број на оглас: 3577798
Објавен на: 01.07.2020, 16:19
1 / 1

Se prodava Iphone x

450 € Цената е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
X
Боја:
White
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se podaa iphone x 64 gb. Ne pravam razmena cenata e fiksna 499evra
Za poveke informacii 070/472-973