Број на оглас: 3577627
Објавен на: 01.08.2020, 23:08
1 / 12

Se prodava AUDI A6 3.0 quattro

5.000 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI A6 3.0 quattro 225ks
Full oprema:
Koza
F1 menjac automatic
Parking senzori napred nazad
Navigacija
Cd sarzer 6x
Dva para bandazi zimski letni novi gumi