Број на оглас: 3577620
Објавен на: 01.08.2020, 23:08
1 / 12

Se prodava KIA SORENTO 2.5 CRDI

5.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KIA SORENTO 2.5CRDI-170ks 2007 AUTOMATIC-BG Tabli
Full oprema