Број на оглас: 3577514
Објавен на: 22.09.2020, 07:13
1 / 12

NİSAN Qashqai 1.5

6.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
Qashqai
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisiran ful oprema top sostojba garaziran moze zamena