Број на оглас: 3577137
Објавен на: 03.08.2020, 20:06
1 / 8

Se Prodava skuter 125

900 € Цената е фиксна 50.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2018
Модел:
Jonway
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава Jonway125c. моторот е купен лани. не регистриран . има поминато 1500км. сега направен сервис. лед светла. во перфектна состојба.