Број на оглас: 3577060
Објавен на: 29.09.2020, 10:51
1 / 12

Renault Kangoo 1.5 dci 2002 god.

2.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Renault Kangoo
1.5 dci
2002 god.
Registrirano do 22 04 2021 godina