Број на оглас: 3576900
Објавен на: 19.09.2020, 12:58
1 / 3

Bandazi do gumi za bmv X6

600 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
19
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
255
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
19

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite i gumite se vo odlicna sostojba gumite se vozeni samo 3000 kilometri tel 078213001 Luka !!