Број на оглас: 3576808
Објавен на: 08.08.2020, 08:57
1 / 6

Guma nova so bandas za rezerva 5 x 112 15 ka.

2.200 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


1 br. Guma skoro nova so bandas
Guma 195 65 15
Bandas 5 x 112 15 ka.
Odgovara za vw golf 5. Passat. Seat.audi. i dr vozila