Број на оглас: 3576685
Објавен на: 25.05.2020, 02:54
1 / 1

Се Продава Lenovo Gaming PC

12.000 МКД
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
SSD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


ТЕЛ БРОЈ >>> 078 - 987 - 455 <<<

Со надворешно напојување кое работи нормално како и оригиналното Леново, комјутерот е среден со лиценциран Windows 10 и со следниве спецификации:

Се продава сервисиран Lenovo Gaming PC

RAM: 8.0 GB
WINDОWS 10
NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz

Цена 12,000 денари.

ТЕЛ БРОЈ >>> 078 - 987 - 455 <<<