Број на оглас: 3576599
Објавен на: 30.06.2020, 19:58
1 / 5

Bandazi od opel 4*100

3.500 МКД Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
5.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 4 celicni bandazi so gumi