Број на оглас: 3576542
Објавен на: 05.08.2020, 15:08
1 / 5

Gumi 4x4 so bandasi 15" zdrav jak fabricna boja original

9.000 МКД
Марка:
Lada
Модел:
4x4
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Badasi so gumi 15 incni 195/75 bandasite se mn zdravi pravi jaki prva boja fabricno kupeni nese farbani gumi solidni komplet plus edna guma zaedno so badasite 10.000den