Број на оглас: 3576453
Објавен на: 08.08.2020, 11:52
1 / 12

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ МЕРИВА

2.300 € Цената не е фиксна 2.350 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🔝 СЕ ПРОДАВА ⚠️
🚘 ОПЕЛ МЕРИВА 1.7 CDTI
74kw - 101KS - 2003 година 🚘 euro4
Од опрема поседува: 📝
- Клима уред (одлично работи) ✅
- Серво волан подесив по висина ✅
- Алуминиумски бандажи со 4 гуми M+S (185-60-15) ✅
- ESP ✅
- ABS ✅
- AIRBAG ✅
- Радио со CD, AUX, USB 📻
- Електрика на предни прозорци ✅
- Електрика на ретровизори ✅
- Централно заклучување со далечинско и 2 клуча 🔑
- Направен целосен мал и голем сервис 🔧
- Сменети плочки напред и назад ✅
- Регистрирана до 16.10.2020 година ✅
- Никаква корозија на каросерија ✅
- Без никакви дополнителни обврски за вложување ✅
- Одличен семеен автомобил 🔝
- За повеќе информации за автомобилот и околу цената јавете се на
☎️ 078-274-367 Александар