Број на оглас: 3576437
Објавен на: 30.06.2020, 19:06
1 / 1

Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1100 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


070 / 960 - 272

Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani, kaj mesto vikano KAJ KRUSKATA.

Продавам оризова нива 1,1 декар, близу Долни подлог, Кочани, кај место викано КАЈ КРУШКАТА.

070 / 960 - 272