Број на оглас: 3576400
Објавен на: 23.05.2020, 22:59
1 / 9

Se prodavaat bandazi/bandasi 15 4x100 itnooo

5.000 МКД Цената е фиксна
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7J
Дијаметар:
Останато
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se malce izgrebani i zatoa e taa cena.
Pustam po kargo baraj te me na 075978717
Itnoooo!!!