Број на оглас: 3576258
Објавен на: 06.08.2020, 11:23
1 / 3

BANDAZI ZA AUDI I VW

По Договор
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
50
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite za audi se od a4 2011 vo perfektna sostojba so odlicni gumi bridgestone 225/50/17 - 4 parcina
Bandazite za vw se od golf 5 gt isto vo perfektna sostojba so odlicni gumi 225/45/17 - 4 parcina