Број на оглас: 3575955
Објавен на: 14.07.2020, 08:42
1 / 2

Masina za perenje Ei NIS VM 12.50

1.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Masinata ima problem so programatorot.
Kontakt telefon Ljupco - 078 282 211.