Број на оглас: 3575916
Објавен на: 23.05.2020, 17:31
1 / 4

Hitno se prodava za kes Extra cena

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi
Massey Ferguson 155 (61 KS)