Број на оглас: 3575708
Објавен на: 22.05.2020, 09:52
1 / 11

AUDI A4 AVANT 1.9 TDI

1.999 € Цената не е фиксна 2.100 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat poradi kupeno drugo vozilo
Moze da se probat vo sekoe vreme
Istecena registracija 05.04.2020
Redovno servisirano
Klima tronic
El na staklo
Abs
Ms gumi