Број на оглас: 3575688
Објавен на: 23.05.2020, 21:38
1 / 12

Mercede

1.999 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 180
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c180 plin dizna ates reg cela godina novi gumi maksimalno zacuvan centralno elektrika klima moze zamena za poveke inbox eli na __078 273 866__