Број на оглас: 3575594
Објавен на: 05.07.2020, 15:18
1 / 10

AUDI A4 1.9TDI 90PS 1995 SO KLIMA -AUTOGENEVA-

1.999 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 1.9 tdi 90ps klima tronik ispravana registrirana vo odlicn sostojba