Број на оглас: 3575593
Објавен на: 05.07.2020, 15:18
1 / 10

RENAULT CLIO 1.5DCI 65PS 2004 -AUTOGENEVA-

1.800 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault clio 1.5dci 65ps 2004 godina so klima vo dobra sostojba