Број на оглас: 3575370
Објавен на: 05.06.2020, 14:50
1 / 3

Plac

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
4000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac KP 638 pomegu s.Bistrica i s.Zabeni na samiot glaven pat kon grcka granica vo industriskata zona info na 070919217 i 075629628 i na viber