Број на оглас: 3575308
Објавен на: 01.07.2020, 04:14
1 / 11

Nov stan vo Taftalidze

127.000 €
Број на соби:
4
Квадратура:
160 m²
Греење:
Централно
Спрат:
10 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2020
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Taftalidze
Vesna
Скопје Центар, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Nov stan vo Taftalidze kaj gimnazija nova, duplex, so odlicen pogled kon Vodno, vkupna povrsina 160 m2, golema, prostrana dnevna soba, oddelena kujna so trepezarija, 3 spalni sobi od koi ednata si ima svoe kupatilo... Cenata na stanot e so vklucen ddv sto znaci deka kupuvacot e osloboden od plakanje danok na promet.. 075 259 253