Број на оглас: 3574612
Објавен на: 04.06.2020, 23:59
1 / 12

Bmw e 60 M paket

1 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw e 60.
530 D - M paket avtomatic
Smeneto ulje i site filtri
Solidni gumi na bg tabli
Registrirana so zelen karton
Voziloto e so odlicna sostojba
Maksimalno socuvana i odrzuvana
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Za podetalni informacii
Tel : 078 66 77 38 Nikola